ورق فولاد مبارکه

قیمت ورق فولاد مبارکه

مواردی که به آن خواهیم پرداخت

کارخانه فولاد مبارکه اصفهان پیشرو ترین و بزرگترین واحد صنعتی و مجتمع تولید فولادی در کشور است. این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید انواع ورق فولادی شروع کرد و هم اکنون یکی از سرشناس ترین برند های تولید ورق فولادی است.

محصولات کارخانه فولاد مبارکه عبارت اند از: انواع محصولات فولادي تخت گرم و سرد نورديده، ورق قلع اندود و ورق گالوانيزه. ظرفیت تولید این کارخانه سالانه 6.2 ميليون تن می باشد. آراد فولاد نوین آرسین مرجع فروش انواع ورق های فولادی از جمله ورق فولاد مبارکه است که می توانید جهت خرید این محصول با کارشناسان مربوطه این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

قیمت ورق فولاد مبارکه بر اساس ضخامت و اندازه آن تعیین می گردد و بر حسب کیلوگرم به فروش می رسد.

قیمت ورق گرم

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

ورق سیاه فولاد مبارکه به عنوان یکی از مهمترین محصولات فولادی در کشور، کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف از جمله ساختمان‌سازی، لوله و پروفیل، ماشین‌سازی و … دارد. قیمت این محصول به طور مستقیم بر قیمت تمام شده این صنایع و به تبع آن بر اقتصاد کشور تاثیرگذار است. ورق سیاه تولید شده کارخانه فولاد مبارکه اصفهان به دلیل استفاده از به روز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا، از کیفیت بالایی برخوردار است و این امر موجب شده است که این کارخانه علاوه بر حضور گسترده و پررنگ در بازار ایران، در بازار های جهانی نیز شناخته شده باشد.

ورق سیاه فولاد مبارکه در ضخامت های 2، 2.5، 3، 4، 5، 6، 8، 10، 12، 15 میلیمتر و به دو صورت رول و شیت تولید و روانه بازار های فولادی می گردد. جهت اطلاع از قیمت به روز این محصول با کارشناس فروش ما در ارتباط باشید.


کارشناس فروش ورق سیاه واسیدشویی: ۰۹۱۰۸۱۰۸۵۴۰


قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه

کارخانه فولاد مبارکه تولید کننده انواع ورق های فولادی در گرید های مختلف کششی و فوق کششی می باشد. ورق های روغنی فولاد مبارکه در اندازه و ضخامت های مختلف به شکل شیت و رول تولید و روانه بازار های فولادی می گردد. قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه را می توانید به طور مستقیم از کارشناسان فروش مجموعه ما استعلام بگیرید.


کارشناس فروش روغنی وگالوانیزه: ۰۹۹۱۲۹۸۱۹۴۵


عوامل موثر بر قیمت ورق فولاد مبارکه

همانند دیگر محصولات فولادی اعم از: نبشی، ناودانی، تیرآهن، پروفیل و لوله و… این محصول نیز تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد از جمله این عوامل می توان موارد زیر را نام برد:

قیمت ارز به خصوص دلار، قیمت مواد اولیه، هزینه های تولید محصول، قیمت جهانی آهن، قیمت شمش، عرضه و تقاضا، تحولات اقتصادی و سیاسی داخل و خارج از کشور و هزینه های حمل و نقل.

یکی از عوامل مهم تعیین کننده قیمت ورق ها، سایز و اندازه و رول یا شیت بودن آنها می باشد از همین رو می توان این مورد را برای ورق های فولاد مبارکه نیز بررسی کرد. قیمت ورق فولاد مبارکه با در نظر گرفتن نوع آن (ورق گالوانیزه، گالوانیزه رنگی، ورق سیاه، ورق روغنی، ورق قلع اندود و ورق اسید شویی) و همچنین روش تولید آن (نورد سرد و نورد گرم) و نیز اندازه آنها با توجه به رول یا شیت بودن آن تعیین می گردد.

جهت مشاهده موجودی بار هر روز شرکت آراد فولاد نوین آرسین به تلگرام این مجموعه مراجعه نمایید و از کارشناسان فروش این مجموعه استعلام قیمت بگیرید.

Telegram
WhatsApp
Email

جهت مطالعه مطالب بیشتر: 

keyboard_arrow_up